Kahramanmaraş Korniş Montajı - Kornişçi
Kahramanmaraş Korniş Montajı – Kornişçi

Kahramanmaraş’ın tüm semtlerine korniş montajı hizmeti sunuyoruz. Korniş ya da korniş montajına ihtiyaç duyduğunuzda hemen firmamız arayın. En kısa sürede ekibimiz mekânınıza gelerek en uygun korniş çeşitlerini sizlere sunar, sonrasında ölçüm yaparak kaç metre korniş takılacağını belirler. Sonrasında sizlere inanamayacağınız en uygun fiyat teklifini vererek sizlerin istediği bir zamanda gerekli korniş montaj hizmetini sunmaktadır.

Kahramanmaraş Korniş Montajı – Kornişçi

Eski zamanlarda sadece klasik kornişler kullanılmaktaydı. Fakat değişen yaşam koşulları ve kişilerin zevkleri doğrultusunda artık tül, perde ve dolayısı ile de korniş çeşitleri de oldukça fazlalaşmaktadır. Korniş takma işlemi basit gibi görülse de deneyim ve bilgi gerektirmekte ve uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Kayseri Korniş Montajı Ustası, müşterilerin istekleri doğrultusunda tercih ettikleri kornişlerin başarılı bir şekilde montajını yapmaktadır. Korniş montajı sırasında milimetrik işlemlere oldukça dikkat eden ve gerekli bütün teçhizatlara sahip olan firmamız,  profesyonel korniş ustası olarak, piyasadaki en kaliteli korniş montajı hizmeti vermektedir.

Korniş takma işlemlerini deneyimli firmalara emanet etmek isteyen kişiler için tek adres Kayseri Korniş Ustası olmaktadır. Firmamız her türlü korniş sorunları çözer ve yerine oldukça kaliteli bir korniş takma hizmeti verir.

Korniş montaj ustalarımız, yeni taşındığınız evlerinizde ya da perde değişimi yapmak istediğinizde yerlerde kullanacağınız perdeye en uygun kornişi sizin için seçer ve özenle monte eder. Montaj sırasında olumsuz oluşabilecek durumlara karşı maksimum seviyede titiz ve dikkat etmektedirler. Evinizin içi dağılmadan montajdan kaynaklı toz toprak olmadan montaj işini yaparlar.

Kırılan yada yıllara bağlı deforme olmuş kornişini yerinden etrafı kirletmeyecek şekilde yerinden çıkartıp dışarıya çöpe kadar atmaktayız. Yeni Kornişlerinizi ölçülerine ve sizin istek ve taleplerinize göre eskisinin yerine montajını yapmaktayız

  • 2,3,4’lü tüm plastik kornişlerin montajını yapıyoruz. Çelik dübel, yapıştırma tekniklerini kullanmaktayız.
  • Alüminyum kornişler uygun aparat kullanımı ile montajı sağlıklı bir şekilde yapılmaktadır.
  • Stor ve Zebra perdelerin korniş montajları ve korniş üzerine aparatlar takılmaktadır. 7/24 hizmet veriyoruz.

Korniş takmadan önce tavanın ve kornişin ölçüleri alınır ve bu ölçülere göre işlemler yapılır. Korniş takma hakkında engin bir bilgisi olan teknik personeller ile birlikte Kayseri Korniş Ustası, müşterilerine uzun yıllar sorunsuz kullanma garantisini vererek korniş takma işlemini gerçekleştirmektedir.